Gizlilik ve Guvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numaralarınız, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece artiperspektif.com'dan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece size özel şifrenizle ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İstediğiniz zaman üyelikten istifa edebilirsiniz.

Üyelikten istifa edenlerin bilgileri silinir, artiperspektif.com tarafından kullanılmaz. Kredi Kartı ile yapacağınız ödemelerde Garanti Bankası'nın güvencesi altında 256 bit SSL korumalı "Garanti Güvenli Ödeme Sayfası"ndan işlem yapılacaktır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir suretle 3. kişiler veya firmamız çalışanları tarafından görülebilecek şekilde kayıt altına alınmayacak veya firmamıza iletilmeyecektir. Tüm kredi kartı işlemleri Garanti Bankası'nın sunucuları ve sizin bilgisayarınız arasında 256 bitlik bir şifreleme ile gerçekleşecektir.