Gwathmey Siegel Apartments

Gwathmey Siegel Apartments

94,00 TL

Gwathmey Siegel Apartments

Gwathmey Siegel, ödüllü New York merkezli bir firmadır. olağanüstü evlerin yanı sıra yüksek profilli, kurumsal, kültürel ve eğitim çalışmaları ile eşsiz bir kitap.

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
94,00 TL
Marka
Rizzoli
Yorum

Gwathmey Siegel, ödüllü New York merkezli bir firmadır. olağanüstü evlerin yanı sıra yüksek profilli, kurumsal, kültürel ve eğitim çalışmaları ile eşsiz bir kitap.son derece başarılı Gwathmey Siegel ve geleneğinde: Daireler: Binalar ve Projeler (Vols. 1 & 2), Rizzoli şimdi Gwathmey Siegel sunuyor.
Gwathmey Siegel uzun bir entelektüel açıdan, iyi hazırlanmış bir modernizm ile savurganlık birleştirmek isteyen müşteriler için tercih mimarı olmuştur. Kendisi için bu kadar haklı sık 20.000 metre kare fazla tanınan evler, onlar tasarladık daireler sık sık tek o boyutu onda vardır. fikirlerini sıkı, konsantre formları içine sıkıştırılmış daire bulunmaktadır büyük evlerde kapsıyor ise çalışma Ancak, ölçek bu azalma muzdarip değildir, daha doğrusu çarpıcı bir yoğunluk olarak alır. Detay ve işçilik eşsiz seviyesi dile getiren 17 daire bazen barok modernizm olarak tanımlanmıştır ne minimalist bir modernizmden bu monografi belgede uygulama 30 yılı aşkın firmanın tasarım ahlâki evrimi özellikli.