Between Two Towers: Drawings of the School of Miami

Between Two Towers: Drawings of the School of Miami

144,99 TL

Between Two Towers: Drawings of the School of Miami

Miami Üniversitesi mimarlık fakültesi profesörü Vincent Scully'in eserleri ve mimarlık fakültesi öğrencilerinin çalışmalarını içermektedir. 218 Sayfadam oluşmaktadır.

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
144,99 TL
Yorum

 Okul mimarlık, şehir planlama ve peyzaj tasarımının muhteşem analitik ve kaprisli çizimler için bilinir. Bu gerçekçi çizimler ve insan yapımı çevre, hayvan ve nesneler, tasarımı ve inşa ve boş şehirler Reinventing planları göstermektedir. Miami'nin çevredeki öğrencilerin çalışmalarına açıktır - canlı renkler Coral Gables, Key West, ve Everglades ruhu yankı. çizimleri de konu ve üslup olarak Karayip Adaları, Küba ve Orta ve Güney Amerika'nın kültürel zenginliği kucaklamak gibi İspanyol dünyanın merkezi olarak Miami hayati konumu da bellidir.

Hayal gücüne, tasarlanan Towers Arasında İki sayfalık bir yatay, eskiz defteri gibi biçim ve gatefold çizimler orijinal yakalamak inanılmaz detay, karmaşıklık ve ölçek, yüksekliği ve uzunluğu ayak bazı ulaşan on. Çizimler mürekkep ve renkli kalem, grafit, dahil içinde çeşitli medya. Scully'nin bilgilendirici ve sıvı metin, okulun özel tarihini anlatıyor Duany Plater Zyberk ve Andres Elizabeth profesör gibi belgeler farklı öğretim varlığı ve tam illüstrasyon açıklar her.